Bikeranch cup 2019

Startovní listina

28.4.2019


Liga A


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Liga B


Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Liga C


Liga D



Závod odrážedel


Zatím žádný závodník

Závod 12" kol


Zatím žádný závodník

Závod 16" kol


Zatím žádný závodník

Závod 20" kol


Zatím žádný závodník

Závod 24" kol


Zatím žádný závodník

Závod žáků do 14 let


Zatím žádný závodník

Závod UAC


Zatím žádný závodník

Nezařazeno


René Zámečník (bajker.eu)

Pavel Vyskočil (cykloVAPE racing tea)

Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Kateřina Mertenová (Oplt Cycling)

19.5.2019


Liga A


Zatím žádný závodník

Liga B


Zatím žádný závodník

Liga C


Zatím žádný závodník

Liga D


Zatím žádný závodník


Závod odrážedel


Zatím žádný závodník

Závod 12" kol


Zatím žádný závodník

Závod 16" kol


Zatím žádný závodník

Závod 20" kol


Zatím žádný závodník

Závod 24" kol


Zatím žádný závodník

Závod žáků do 14 let


Zatím žádný závodník

Závod UAC


Zatím žádný závodník

Nezařazeno


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Pavel Vyskočil (cykloVAPE racing tea)

Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Kateřina Mertenová (Oplt Cycling)

9.6.2019


Liga A


Zatím žádný závodník

Liga B


Zatím žádný závodník

Liga C


Zatím žádný závodník

Liga D


Zatím žádný závodník


Závod odrážedel


Zatím žádný závodník

Závod 12" kol


Zatím žádný závodník

Závod 16" kol


Zatím žádný závodník

Závod 20" kol


Zatím žádný závodník

Závod 24" kol


Zatím žádný závodník

Závod žáků do 14 let


Zatím žádný závodník

Závod UAC


Zatím žádný závodník

Nezařazeno


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Pavel Vyskočil (cykloVAPE racing tea)

Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Kateřina Mertenová (Oplt Cycling)

11.8.2019


Liga A


Zatím žádný závodník

Liga B


Zatím žádný závodník

Liga C


Zatím žádný závodník

Liga D


Zatím žádný závodník


Závod odrážedel


Zatím žádný závodník

Závod 12" kol


Zatím žádný závodník

Závod 16" kol


Zatím žádný závodník

Závod 20" kol


Zatím žádný závodník

Závod 24" kol


Zatím žádný závodník

Závod žáků do 14 let


Zatím žádný závodník

Závod UAC


Zatím žádný závodník

Nezařazeno


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Pavel Vyskočil (cykloVAPE racing tea)

Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

15.9.2019


Liga A


Zatím žádný závodník

Liga B


Zatím žádný závodník

Liga C


Zatím žádný závodník

Liga D


Zatím žádný závodník


Závod odrážedel


Zatím žádný závodník

Závod 12" kol


Zatím žádný závodník

Závod 16" kol


Zatím žádný závodník

Závod 20" kol


Zatím žádný závodník

Závod 24" kol


Zatím žádný závodník

Závod žáků do 14 let


Zatím žádný závodník

Závod UAC


Zatím žádný závodník

Nezařazeno


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Pavel Vyskočil (cykloVAPE racing tea)

Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Finále 6.10.2019


Liga A


Zatím žádný závodník

Liga B


Zatím žádný závodník

Liga C


Zatím žádný závodník

Liga D


Zatím žádný závodník


Závod odrážedel


Zatím žádný závodník

Závod 12" kol


Zatím žádný závodník

Závod 16" kol


Zatím žádný závodník

Závod 20" kol


Zatím žádný závodník

Závod 24" kol


Zatím žádný závodník

Závod žáků do 14 let


Zatím žádný závodník

Závod UAC


Zatím žádný závodník

Nezařazeno


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Pavel Vyskočil (cykloVAPE racing tea)

Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Kateřina Mertenová (Oplt Cycling)