Bikeranch cup 2019

Startovní listina

FINÁLE 6.10.2019


Liga A


Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Patrik Murcko (Bike Klub Lipa)

Daniel Vágner (CykloVape Racing team)

Tomáš Bouda (Kross Bikeranch Team)

Ladislav Trojan ()

Luboš Truhlář ()

Milan Vopat (Ski a bike centrum Radotín)

Jakub Šimek (Kross Bikeranch Team)

Pavel Kvítek (KOVO Praha)

Adam Lávička (Kross Bikeranch team)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Vojtěch Bláha (SK Velo Praha)

Šimon Tabačko ()

Dominik Horak (Kulhavý team)

Vojtěch Kovaříček (Jaroslav Kulhavý cycling team)

Vojtěch Sopoušek (Ski a Bike Centrum Radotín)

Tomáš moravek (zpcyklo proofy corratec team)

Tereza Neumanová (Česká spořitelna- Accolade cycling )

Dominik Horák (Kulhavý team)

Marek Rauchfuss (Kross Bike Ranch Team)

Jana Pichlíková (Kross Bike Ranch Team)

Michal Vlášek (Kross Bike Ranch Team)

Jan Strož (EthicSport Cycling Team)

Michal Bubílek (Kross Bike Ranch Team)

Matouš Ulman (Čeeská Spořitelna - Accolade)

Martin Stošek (Vitalo Future Cycling)

Liga B


Petr Rezek (Kona Cycling Point)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Jan Bednařík (Kross Bikeranch Team)

Martin Dušek (GS cyklo team Jistebnice)

Igor Beznosov (Benešov)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Miroslav Kalina (SPORTICUS team)

Ondřej Matějka (Česká Spořitelna Junior MTB Team Vi)

Patrik Černý (SK Velo Praha)

Liga C


Tomáš Cibulka ()

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Jan Kubát ()

Daniel Michl (KOVO Praha)

Radek Žák (SK Kola Víšek)

Monika Tučková (Skibikecentrum.cz Team)

Ferdinand Dobšovič (Kross Bike Ranch Team)

Václav Naxera (SK Velo Praha)

Richard Zdeněk (Kbely Cycling Team)

Jan Soukup ()

Michal Popelka ()

Petr Pražák (Slévárna Suchomel)

APAGUHA Veselý (Sri Chinmoy Marathon team)

Martina Urbanová (Ramala Rakovník)

Liga D


Michaela Koktová ()

Zdeněk Vacek ()

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Lukáš Červenka (ZPCyklo Proofy Corratec team)

Miroslav Kozel (Kross BikeRanch Team)

Jiří Bajer (Kross Bikeranch Team)

Pavel Zdrha (Kross Bikeranch team )

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

Vít Černý (Kross Bikeranch Team)

Tomáš Hrdina (Kross Bikeranch Team)

Lenka Švandová (SK Kola Víšek)

Martin Kočka (Unhošť)

Markéta Kalinová (SPORTICUS team)

Jan Reiser (Kross Bike Ranch Team)

Matyáš Zdrha (Kross Bike Ranch Team)

Michal Bilka ()

Lukáš Matějka (SK Velo Praha)

František Šlesingr ()

Vojtěch Holík (SK Velo Praha)

Veronika Cibulková (Kross Bike Ranch Team)

Vojtěch Bednařík (Kross Bike Ranch Team)

Matěj Bajer (Kross Bike Ranch Team)

Miroslav Svoboda (AEES Cycling team)

Matthiew Thomas ()

Jiří Beneš (SK Kola Víšek)

Albert Měchura (Kross Bikeranch Team junior )

Jiří Měchura (Ponk Tým / Kross Bike ranch)

Bartoloměj Černý (Kross Bike Ranch Team)

Tadeáš Černý (Kros Bike anch team)


Závod odrážedel


Maxim Mareček ()

Natalie Závorová ()

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Team)

Emma Šlesingrová ()

Pavel Rusňák (Velo Akademie Kladno)

Gaston Thomas ()

Ella Lesage (Transbrody)

Alan Kročil ()

Závod 12" kol


Viktorie Šmídová ()

Maxim Mareček ()

Závod 16" kol


Eva Bednaříková (Kross Bikeranch Team Junior)

Vincent Jáně ()

Sebastien Jáně ()

Veronika Vaňoučková (CC Holubice)

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Teaam)

Eliška Šmídová ()

Pavel Faltys (Adastra Cycling Team)

Eliáš Havel (Adastra Cycling Team)

Vilém Kozel ()

Alex Perner ()

Zuzana Houfková ()

Závod 20" kol


Oliver Mareček (Kovo Praha)

Johana Čermáková (ADASTRA Cycling Team)

Vít Vágner (Kross Bikeranch Team Junior)

Adam Bureš ()

Matyáš Hrdina (Kross Bikeranch Team junior)

Sophia Výdová (TOI TOI Slaný)

Julie Kozlová (Kroos Bike Ranch Team)

Vojtěch Hýsek ()

Petr Závora ()

Marek Houfek ()

Oskar Kalina (Kross BikeRanch Team)

Šimon Pešek ()

Štěpán Štroffek ()

Závod 24" kol


Marek Malík (CK Bítovská)

Dan Rychecký (CK Bítovská)

Jáchym Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Luna Beltrán ()

Karolína Zajíčková (Kross Bike Ranch Team)

Honza Perner ()

Eliška Schusová (Řevnice)

Dorota Měchurová (PUNK Tým)

Kamila Rusňáková (Velo Akademie Kladno )

Lucie Rusňáková (Velo Akademie Kladno)

Ondřej Vilím (SK Velo Praha)

Eliška Havlová (Adastra cycling team)

Šimon Štroffek ()

Závod žáků do 14 let


Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Eliška Mašková (Velo Akademie Kladno)

Adam Vachuta (SK Velo Praha)

Veronika Cibulková (Kross bikeranch junoir team)

Albert Měchura (Kross Bikeranch Team junior )

Michaela Tesařová (Kovo Praha)

Adam Trojan ()

Vojtěch Bednařík (Kross Bikeranch Team Junior)

Ella Kalinová (Kross Bikeranch Team Junior)

Lisa Kalinová (Kross BikeRanch Team Junior)

Barbora Truhlářová (Bike Ranch Team Junior)

Matěj Bajer (Kross Bikeranch Team Junior)

Matyas Zdrha (Kross BikeRanch Junior team)

Eliška Zdrhová (Kross BikeRanch Junior team)

Tomáš Pivrnec ()

Eliška Pavlů (Bikeranch)

Michal Kranyš (SK Velo)

Štěpán Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Šimon Rychetský (Kross Bikeranch Team Junior)

Bára Ouhrabková (Kross Bikeranch Team Junior)

Bartoloměj Černý (Kross Bikeranch junior team)

Vít Ouhrabka (Kross Bikeranch Team Junior)

Tadeáš Černý (Kross Bikeranch junior team)

Dominik Kameník (Adastra Cycling Team)

Thea Výdová (TOI TOI Slaný)

Lukáš Matějka (SK Velo Praha)

Victoria Chrudimská (Česká Spořitelna)

Václav Naxera (SK Velo Praha)

František Trojan ()

Denis Čermák (ADASTRA Cycling Team)

Jan Novotný (BSK Racing Juniors)

Richard Severyn (EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

Marek Lesage (Transbrody)

Anna Kašparová (Kross BikeRanch Team)

Nela Faltysová (Adastra Cycling Team)

Andrea Freudlová ()

David Bolf (Adastra)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Babeta Sluková (SK VELO PRAHA)

Adam Havlíček (Dukla Praha)

Vendula Strakatá (Dukla Praha)

Šimon Strakatý (Dukla Praha)

Jindřich Kohout (Velo Akademie Kladno)

David Freudl (SK Velo Praha)

Jakub Mayer (KC Slavia Praha)

Marie Schusová (Řevnice)

Kryštof Horníček ()

František Bublík (ADASTRA Cycling Team)

Radek Lesage (Transbrody)

Vojtěch Rada (SkiAndBike Kunratice)

Ondřej Jeřábek (SP KOLO LOAP SPECIALIZED)

Robin Vašíček (Adastra Cycling Team)

Denis Vašíček (Adastra Cycling Team)

Tobias Petrák (Pocta Bike Galleri)

Licence UAC


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Pavel Šedivý ()

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

David Šulc (Dexter Cycling )

František Kadleček (bajker.eu)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Lukáš Vejvar (Stark Cycling Team)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

David Šulc (Dexter Cycling)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Michal Vlachovský (Dexter Cycling)

Václav Šuser (BTK Euro Bike Praha)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Kristýna Pejšová (GhostTeam)

Nezařazeno


11.8.2019


Liga A


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Patrik Murcko (Bike Klub Lipa)

Zbyněk Růžička (SKI PAUDERA Staré Splavy)

Tomáš Bouda (Kross Bikeranch Team)

Ladislav Trojan ()

Jakub Cupal ()

Jakub Šimek (Kross Bikeranch Team)

Pavel Kvítek (KOVO Praha)

Jiří Chyba (Nutrend Specialized Praha 6)

Adam Lávička (Kross Bikeranch team)

David Šulc (Dexter Cycling)

Michal Vlachovský (Dexter Cycling)

Petr Skůček ()

Petr Lisičan (GAPP System - Cabtech)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Vojtěch Bláha (SK Velo Praha)

Šimon Tabačko ()

Jan Šindelář (Jaroslav Kulhavy Cycling Team)

Marek Vágner (KRABCYCLES)

Jaroslav Hellebrand (KRABCYCLES)

Jan Janočko (Ski a Bike Radotín)

Liga B


Daniel Vágner (CykloVape Racing team)

Luboš Truhlář ()

Vladimír Toman (Corex)

Jan Piechaczek ()

Pavel Šticha (Rock Machine Cyklomax)

Ondřej Balajka (GAPP System-Cabtech)

Patrik Černý (SK Velo Praha)

Matyáš Horský ((EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín))

David Jaroš (Petr Čech Sport MTb Team)

Pavel Faltys (Adastra Cycling Team)

Liga C


Ondřej Lomický (Fojtík Cycling Club)

Zdeněk Vacek ()

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Jiří Dušek (Ski a Bike Club Radotin)

Jan Bednařík (Kross Bikeranch Team)

Daniel Michl (KOVO Praha)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Miroslav Kalina (SPORTICUS team)

Marko Machala (Bike klub lipa)

David Doan ()

Aleš Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Karel Kubín (SK Velo Praha)

Liga D


Michaela Koktová ()

Tomáš Cibulka ()

Jan Kubát ()

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Lukáš Červenka (ZPCyklo Proofy Corratec team)

Miroslav Kozel (Kross BikeRanch Team)

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

Vít Černý (Kross Bikeranch Team)

Ferdinand Dobšovič (Kross Bike Ranch Team)

Markéta Kalinová (SPORTICUS team)

Luboš Srstka ()

Michal Bilka ()

Jan Soukup ()

František Šlesingr ()

Hana Šindelářová (Jaroslav Kulhavy Cycling Team)

Bronislav Chloupek ()

Vojtěch Holík (SK Velo Praha)

Michaela Porazilová (Kross Bike Ranch Team)

Tomáš Mastík ()

Ella Kalinová - Liga D ()


Závod odrážedel


Maxim Mareček ()

Lucie Mračková ()

Natalie Závorová ()

Adam Jaroš ()

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Team)

Emma Šlesingrová ()

Viktorka Štětková ()

Eliáš Havel (Adastra Cycling Team)

Petra Vrbatová ()

Pavel Rusňák (Velo Akademie Kladno)

Nikola Houzarová ()

Závod 12" kol


Vilém Kozel (MŠ Kovářská)

František Zlámal ()

Adéla Zábranská (Stodulky)

Závod 16" kol


Eva Bednaříková (Kross Bikeranch Team Junior)

Vincent Jáně ()

Sebastien Jáně ()

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Teaam)

Veronika Vernerová ()

Veronika Vaňoučková ()

Pavel Faltys (Adastra Cycling Team)

Kristýnka Štětková ()

Lenka Vrbatová ()

Vilém Kozel ()

Oskar Kalina (Kross BikeRanch Team)

Maxim Mareček ()

Jakub Špaček ()

Závod 20" kol


Oliver Mareček (Kovo Praha)

Vít Vágner (Kross Bikeranch Team Junior)

Matyáš Hrdina (Kross Bikeranch Team junior)

Sophia Výdová (TOI TOI Slaný)

Julie Kozlová (Kroos Bike Ranch Team)

Petr Závora ()

Kryštof Hlůže (Café Calabrone Cykloservis)

Jakub Houzar ()

Kristián Gallik (KG Team)

Kristýna Štětková - Liga 20 ()

Adam Bureš ()

Závod 24" kol


Jáchym Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Luna Beltrán ()

Daniel Bolf ()

Karolína Zajíčková (Kross Bike Ranch Team)

Eliška Schusová (Řevnice)

Dorota Měchurová (PUNK Tým)

Valerie Chalupníková ()

Kamila Rusňáková (Velo Akademie Kladno )

Lucie Rusňáková (Velo Akademie Kladno)

Ondřej Vojáček ()

Eliška Havlová (Adastra Cycling Team)

Závod žáků do 14 let


Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Eliška Mašková (Velo Akademie Kladno)

Adam Vachuta (SK Velo Praha)

Oliver Bečvář (OVLADEJKOLO - TREK Bikes)

Veronika Cibulková (Kross bikeranch junoir team)

Hugo Hricišin (Bikeranch Team Junior)

Albert Měchura (Kross Bikeranch Team junior )

Michaela Tesařová (Kovo Praha)

Adam Trojan ()

Vojtěch Bednařík (Kross Bikeranch Team Junior)

Ella Kalinová (Kross Bikeranch Team Junior)

Lisa Kalinová (Kross BikeRanch Team Junior)

Barbora Truhlářová (Bike Ranch Team Junior)

Matěj Bajer (Kross Bikeranch Team Junior)

Eliška Pavlů (Bikeranch)

Štěpán Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Šimon Rychetský (Kross Bikeranch Team Junior)

Bára Ouhrabková (Kross Bikeranch Team Junior)

Vít Ouhrabka (Kross Bikeranch Team Junior)

Dominik Kameník (Adastra Cycling Team)

Thea Výdová (TOI TOI Slaný)

Victoria Chrudimská (Česká Spořitelna)

Jan Novotný (BSK Racing Juniors)

Richard Severyn (EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín)

Marek Lesage (Transbrody)

Nela Faltysová (Adastra Cycling Team)

Jonáš Blahout ()

David Bolf (Adastra)

Kryštof Čermák (SK Velo)

Jan Pecka (SK Velo Praha)

Marie Schusová (Řevnice)

Licence UAC


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Pavel Šedivý ()

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

David Šulc (Dexter Cycling )

František Kadleček (bajker.eu)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Lukáš Vejvar (Stark Cycling Team)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

David Šulc (Dexter Cycling)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Michal Vlachovský (Dexter Cycling)

Václav Šuser (BTK Euro Bike Praha)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Kristýna Pejšová (GhostTeam)

Nezařazeno


15.9.2019


Liga A


Patrik Murcko (Bike Klub Lipa)

Daniel Vágner (CykloVape Racing team)

Jakub Šimek (Kross Bikeranch Team)

Adam Lávička (Kross Bikeranch team)

Jan Janočko (Ski a Bike Radotín)

Liga B


Petr Rezek (Kona Cycling Point)

Ladislav Trojan ()

Luboš Truhlář ()

Michal Ondrej (CNS Academy)

Liga C


František Bumbálek ()

Zdeněk Vacek ()

Brian Muck ()

Jan Bednařík (Kross Bikeranch Team)

Martin Dušek (GS cyklo team Jistebnice)

Igor Beznosov (Benešov)

Daniel Michl (KOVO Praha)

Jan Kubát (Dexter cycling)

Tomáš Mastík ()

Jan Soukup ()

Petr Pražák (Slévárna Suchomel)

Liga D


Michaela Koktová ()

Tomáš Cibulka ()

Ondřej Lomický (Fojtík Cycling Club)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Jan Kubát ()

Jiří Bajer (Kross Bikeranch Team)

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

Vít Černý (Kross Bikeranch Team)

Ferdinand Dobšovič (Kross Bike Ranch Team)

Martin Kočka (Unhošť)

Jan Reiser (Kross Bike Ranch Team)

Hugo Hricišin (Kross Bike Ranch Team)

Klotylda Sluková (SK Velo Praha)

Dana Hricišin (Kross Bikeranch team)

Lukáš Grygar ()

Hana Říhová (Sk Velo Praha)

Bronislav Chloupek ()

Miroslav Kozel (Kross BikeRanch Team)

Ondřej Homolka (SC Olympia Radotín)

Michal Popelka ()

Veronika Cibulková (Kross Bike Ranch Team)

Jan Kašpar (Kross Bike Ranch Team)

Karolína Krejčová ()

David Freudl - Liga D (Sk Velo Praha)

Jakub Novotný ()

Vojtěch Bednařík (Kross Bike Ranch Team)

Markéta Kleisnerová (Černí Koně)

Matěj Bajer (Kross Bike Ranch Team)

Anna Kašparová - Liga D (Kross Bike Ranch Team)


Závod odrážedel


Lucie Mračková ()

Natalie Závorová ()

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Team)

Eliáš Havel (Adastra Cycling Team)

Teodor Hnilica (Cvovi s.r.o.)

Filip Strakoš ()

Závod 12" kol


Viktorie Šmídová ()

Adéla Zábranská (Stodulky)

Závod 16" kol


Eva Bednaříková (Kross Bikeranch Team Junior)

Vincent Jáně ()

Sebastien Jáně ()

Veronika Vaňoučková (CC Holubice)

Veronika Vernerová ()

Eliška Šmídová ()

Vilém Kozel ()

Zuzana Houfková ()

Václav Jirout ()

Vojtěch Pekárek (Horní Počernice)

Závod 20" kol


Oliver Mareček (Kovo Praha)

Johana Čermáková (ADASTRA Cycling Team)

Vít Vágner (Kross Bikeranch Team Junior)

Julie Kozlová (Kross BikeRanch Team)

Adam Bureš ()

Tomas Hnilica (Cvoci s.r.o)

Matyáš Hrdina (Kross Bikeranch Team junior)

Sophia Výdová (TOI TOI Slaný)

Vojtěch Hýsek ()

Petr Závora ()

Marek Houfek ()

Jakub Bajer (Kross Bikeranch Team Junior)

Indiana Račkay ()

Ema Chloupková ()

Závod 24" kol


Karla Vachutová (SK Velo Praha)

Jáchym Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Luna Beltrán ()

Jonáš Krejča ()

Karolína Zajíčková (Kross Bike Ranch Team)

Dorota Měchurová (PUNK Tým)

Eliška Havlová (Adastra Cycling Team)

Ondřej Vilím (SK Velo Praha)

Dalibor Kolář (Adastra Cycling Team)

Vincent Dohnal ()

Závod žáků do 14 let


Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Eliška Mašková (Velo Akademie Kladno)

Oliver Bečvář (OVLADEJKOLO - TREK Bikes)

Veronika Cibulková (Kross bikeranch junoir team)

Hugo Hricišin (Bikeranch Team Junior)

Albert Měchura (Kross Bikeranch Team junior )

Michaela Tesařová (Kovo Praha)

Adam Trojan ()

Vojtěch Bednařík (Kross Bikeranch Team Junior)

Barbora Truhlářová (Bike Ranch Team Junior)

Matěj Bajer (Kross Bikeranch Team Junior)

Matyas Zdrha (Kross BikeRanch Junior team)

Eliška Zdrhová (Kross BikeRanch Junior team)

Tomáš Pivrnec ()

Šimon Rychetský (Kross Bikeranch Team Junior)

Bára Ouhrabková (Kross Bikeranch Team Junior)

Bartoloměj Černý (Kross Bikeranch junior team)

Vít Ouhrabka (Kross Bikeranch Team Junior)

Tadeáš Černý (Kross Bikeranch junior team)

Dominik Kameník (Adastra Cycling Team)

Thea Výdová (TOI TOI Slaný)

František Trojan ()

Jan Novotný (BSK Racing Juniors)

Richard Severyn (EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín)

David Kolář (Adastra)

Anna Kašparová (Kross BikeRanch Team)

Andrea Freudlová ()

David Bolf (Adastra)

Kryštof Čermák (SK Velo)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Babeta Sluková (SK VELO PRAHA)

Šimon Strakatý (Dukla Praha)

David Freudl (SK Velo Praha)

Jonáš Kloubek (Veloakademie Kladno)

Kryštof Horníček ()

František Bublík (ADASTRA Cycling Team)

Kryštof Hrdý (Blesk Team)

Sebastian Pňovský (Silvini Team)

Licence UAC


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Pavel Šedivý ()

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

David Šulc (Dexter Cycling )

František Kadleček (bajker.eu)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Lukáš Vejvar (Stark Cycling Team)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

David Šulc (Dexter Cycling)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Michal Vlachovský (Dexter Cycling)

Václav Šuser (BTK Euro Bike Praha)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Kristýna Pejšová (GhostTeam)

Nezařazeno


Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Tobiáš Rezek ()

Natálka Rezková ()

Štěpán Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

28.4.2019


Liga A


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Pavel Vyskočil (cykloVAPE racing tea)

Zbyněk Růžička (SKI PAUDERA Staré Splavy)

Petr Novotný (Rajec 100% Trek)

Zdeněk Oupic (SportRaces Isaac Team)

Martin Dušek (GS cyklo team Jistebnice)

Jakub Cupal ()

Pavel Šedivý ()

Tomáš Fiala (Gapp system - Cabtech)

David Šulc (Dexter Cycling )

Jan Matějů (TJ Banik Mezibori)

Milan Vopat (Ski a bike centrum Radotín)

Jakub Šimek (Kross Bikeranch Team)

Pavel Kvítek (KOVO Praha)

Jan Bartůnek (Bike for life)

Michal Zápotocký (Čistý Sport )

Jiří Chyba (Nutrend Specialized Praha 6)

Marek Slavíček (Kross Bikeranch Team )

Adam Lávička (Kross Bikeranch team)

Liga B


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Petr Rezek (Kona Cycling Point)

František Bumbálek ()

Miroslav Onderka (Kola Smíchov)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Michael Suzan (Ovladej Kolo)

Daniel Vágner (CykloVape Racing team)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Bouda (Kross Bikeranch Team)

Luboš Truhlář ()

František Kadleček (bajker.eu)

Aleš Guttenberg (Sokol Králův Dvůr)

Marek Pirzkall (Specialized Europe B.V.)

Radek Chrudimský (Česká spořitelna )

Otakar Dvořák (Trans-Brody)

Vladimír Toman (Corex)

Liga C


Leopold Spáčil (NOVATOP LAPIERRE/ Letovice)

Patrik Murcko (Bike Klub Lipa)

Jiří Bečka (Trail-guide.cz)

Jan Popp (Hnízdil team )

Ondřej Lomický (Fojtík Cycling Club)

David Hojda (Energie v prášku)

Ondrej Karnet (Dexter Cycling)

Jiří Dušek (Ski a Bike Club Radotin)

Jan Kubát ()

Ladislav Trojan ()

Jan Bednařík (Kross Bikeranch Team)

Marek Jelínek ()

Igor Beznosov (Benešov)

Ondřej Švec (Dexter Cycling)

Radek Žák (SK Kola Víšek)

Jiří Zadorožný (Team Mapei)

Marko Machala (Bike Klub Lípa)

Monika Tučková (Skibikecentrum.cz Team)

Ferdinand Dobšovič (Kross Bike Ranch Team)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Liga D


Kateřina Mertenová (Oplt Cycling)

Květa Popjuková (Radotín)

Tomáš Cibulka ()

Zdeněk Vacek ()

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Brian Muck ()

Lukáš Červenka (ZPCyklo Proofy Corratec team)

Jiří Bajer (Kross Bikeranch Team)

Pavel Zdrha (Kross Bikeranch team )

Daniel Michl (KOVO Praha)

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

Vít Černý (Kross Bikeranch Team)

Filip Dohnal (TJ Kovo Praha)

Vojtěch Holík (SK Velo Praha)

Tomáš Hrdina (Kross Bikeranch Team)

Ivan Kovařík ()

Lenka Švandová (SK Kola Víšek)

Mariana Sopoušková (Ski a Bike Centrum Radotín)

Jozef Galko (Barbora Team)

Anna Benešová ()

Roman Volf ()

Ladislav Maszlak ()

Martin Štěpánek ()


Závod odrážedel


Maxim Mareček ()

Eliška Mohoutová (Vřeštící Smrt)

Alex Martonka ()

Sebastien Jáně ()

Veronika Filipová ()

Jiří Janák (EPO)

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Teaam)

Lucie Mračková ()

Jan Hýsek ()

Štěpán Křenek ()

Natalie Závorová ()

Adam Jaroš ()

Helena Hanzalová ()

Závod 12" kol


Vilém Kozel (MŠ Kovářská)

Vojtěch Filip ()

Viktorie Šmídová ()

Závod 16" kol


Ellen Maršálová ()

Rozárie Němcová ()

Eva Bednaříková (Kross Bikeranch Team Junior)

Tobiáš Rezek ()

Jakub Špaček (špágříci)

Vincent Jáně ()

Veronika Vaňoučková (CC Holubice)

Václav Procházka (Bikeranch)

Filip Baťcha ()

Veronika Vernerová ()

Veronika Vaňoučková ()

Eliška Šmídová ()

Oskar Kalina (Sporticus Team)

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Team)

Karel Češpiva ()

Závod 20" kol


Oliver Mareček (Kovo Praha)

Johana Čermáková (ADASTRA Cycling Team)

Vít Vágner (Kross Bikeranch Team Junior)

Adam Bureš ()

Vítek Prágl ()

Tomas Hnilica (Cvoci s.r.o)

Matyáš Hrdina (Kross Bikeranch Team junior)

Veronika Janáková (EPO)

Sophia Výdová (TOI TOI Slaný)

Julie Kozlová (Kroos Bike Ranch Team)

Vojtěch Hýsek ()

Petr Závora ()

Jakub Jelínek (Kovo Malešice)

Adam Hanzal ()

Závod 24" kol


Marek Zeman (NeBULL a makej)

Karla Vachutová (SK Velo Praha)

Michal Kohoutek (Kross Bike Ranch Team)

Marek Malík (CK Bítovská)

Natálka Rezková ()

Ella Kalinová (Kross Bikeranch Team Junior)

Eliška Zdrhová (Kross BikeRanch Junior team)

Dan Rychecký (CK Bítovská)

Jáchym Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Vojtěch Vaňouček (CC Holubice)

Luna Beltrán ()

Karolína Zajíčková (Kross Bike Ranch Team)

Johana Grymová ()

Závod žáků do 14 let


Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Antonín Jura (Express CZ -Tufo team Kolín)

Eliška Mašková (Velo Akademie Kladno)

Adam Vachuta (SK Velo Praha)

Oliver Bečvář (OVLADEJKOLO - TREK Bikes)

Veronika Cibulková (Kross bikeranch junoir team)

Hugo Hricišin (Bikeranch Team Junior)

Albert Měchura (Kross Bikeranch Team junior )

Tomáš Janů (Bikeclinic junior team)

Matyáš Křepinský (SK VELO Praha)

Michaela Tesařová (Kovo Praha)

Adam Trojan ()

Vojtěch Bednařík (Kross Bikeranch Team Junior)

Lisa Kalinová (Kross BikeRanch Team Junior)

Barbora Truhlářová (Bike Ranch Team Junior)

Matěj Bajer (Kross Bikeranch Team Junior)

Matyas Zdrha (Kross BikeRanch Junior team)

Tomáš Pivrnec ()

Eliška Pavlů (Bikeranch)

Michal Kranyš (SK Velo)

Martin Štibingr (TJ Kovo Praha)

Štěpán Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Šimon Rychetský (Kross Bikeranch Team Junior)

Bára Ouhrabková (Kross Bikeranch Team Junior)

Bartoloměj Černý (Kross Bikeranch junior team)

Vít Ouhrabka (Kross Bikeranch Team Junior)

Tadeáš Černý (Kross Bikeranch junior team)

Dominik Kameník (Adastra Cycling Team)

Thea Výdová (TOI TOI Slaný)

Richard Severyn (Expres.cz - tufo team kolík)

Adam Bittman (TJ Kovo Praha)

Lukáš Matějka (SK Velo Praha)

Victoria Chrudimská (Česká Spořitelna)

Adam Smejkal (Ivar CS Author Team)

Vojtěch Grym ()

Klotylda Sluková (Sk Velo Praha)

Babeta Sluková (SK Velo Praha)

Marek Bednář (Kovo Praha)

Ondřej Ciboch (CK Bítovská)

Licence UAC


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Pavel Šedivý ()

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

David Šulc (Dexter Cycling )

František Kadleček (bajker.eu)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Lukáš Vejvar (Stark Cycling Team)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

David Šulc (Dexter Cycling)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Michal Vlachovský (Dexter Cycling)

Václav Šuser (BTK Euro Bike Praha)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Kristýna Pejšová (GhostTeam)

Nezařazeno


Julie Kozlová (Kross BikeRanch Team)

9.6.2019


Liga A


Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Daniel Vágner (CykloVape Racing team)

Jakub Šimek (Kross Bikeranch Team)

Jiří Chyba (Nutrend Specialized Praha 6)

Adam Lávička (Kross Bikeranch team)

Ondřej Balajka (GAPP System-Cabtech)

Tomáš Morávek (ZP Cyko Proofy Corratec Team)

Ota Zima (OPLT Cycling Team)

Václav Šuser (BTK Euro Bike Praha)

Liga B


Ladislav Trojan ()

Martin Dušek (GS cyklo team Jistebnice)

Marek Jelínek ()

Luboš Truhlář ()

František Kadleček (bajker.eu)

Jan Piechaczek ()

Ladislav Bubla (GS JISTEBNICE)

Martin Filip (Filipovi )

Petr Skůček ()

Vojtěch Bláha (SK Velo Praha)

Ondřej Malý ()

Liga C


Petr Rezek (Kona Cycling Point)

Ondřej Lomický (Fojtík Cycling Club)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Jiří Dušek (Ski a Bike Club Radotin)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Brian Muck ()

Lukáš Červenka (ZPCyklo Proofy Corratec team)

Igor Beznosov (Benešov)

Radek Žák (SK Kola Víšek)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Jan Vajsejtl (Bikeklinic Junior Team)

Patrik Černý (SK Velo Praha)

Richard Zdeněk (Kbely Cycling Team)

Aleš Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Liga D


Kateřina Mertenová (Oplt Cycling)

Michaela Koktová ()

Tomáš Cibulka ()

Zdeněk Vacek ()

Jan Kubát ()

Jiří Bajer (Kross Bikeranch Team)

Pavel Zdrha (Kross Bikeranch team )

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

Vít Černý (Kross Bikeranch Team)

Vojtěch Holík (SK Velo Praha)

Lenka Švandová (SK Kola Víšek)

Ferdinand Dobšovič (Kross Bike Ranch Team)

Matěj Reiser (Kross BikeRanch Team)

Martin Kočka (Unhošť)

Martin Strakatý ()

Hugo Hricišin (Kross Bike Ranch Team)

Matyáš Zdrha (Kross Bike Ranch Team)

Michal Bilka ()

Vendula Strakatá (Dukla Praha)

Klotylda Sluková (SK Velo Praha)

Lukáš Matějka (SK Velo Praha)

Ondřej Matějka (Česká Spořitelna Junior MTB Team Vi)

Dana Hricišin (Kross Bikeranch team)

Lukáš Grygar ()

Hana Říhová (Sk Velo Praha)

Václav Naxera (SK Velo Praha)

Petr Naxera (SK Velo Praha)

Michaela Tesařová - Liga D (KOVO Praha)

Jan Soukup ()

Kristian Skůček ()

František Šlesingr ()


Závod odrážedel


Maxim Mareček ()

Sebastien Jáně ()

Lucie Mračková ()

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Team)

Viktorka Štětková ()

Eliáš Havel (Adastra Cycling Team)

Petra Vrbatová ()

Anna Filipová (Filipovi)

Závod 12" kol


Vilém Kozel (MŠ Kovářská)

Závod 16" kol


Vincent Jáně ()

Filip Baťcha ()

Veronika Vernerová ()

Karel Češpiva ()

Kristýnka Štětková ()

Lenka Vrbatová ()

Vilém Kozel ()

Alex Perner ()

Závod 20" kol


Oliver Mareček (Kovo Praha)

Johana Čermáková (ADASTRA Cycling Team)

Vít Vágner (Kross Bikeranch Team Junior)

Julie Kozlová (Kross BikeRanch Team)

Adam Bureš ()

Matyáš Hrdina (Kross Bikeranch Team junior)

Sophia Výdová (TOI TOI Slaný)

Vojtěch Hýsek ()

Hana Šímová ()

Akim Gottstein (CK Bítkovská)

Kryštof Hlůže (Café Calabrone Cykloservis)

Daniel Bolf ()

Zuzana Češpivová ()

Markéta Tvrzníková (Ferrotherm)

Jakub Bajer (Kross Bike Ranch Team junior)

Adéla Setničková ()

Štěpán Setnička ()

Závod 24" kol


Karla Vachutová (SK Velo Praha)

Eliška Zdrhová (Kross BikeRanch Junior team)

Dan Rychecký (CK Bítovská)

Luna Beltrán ()

Karolína Zajíčková (Kross Bike Ranch Team)

Magdaléna Drbohlavová (Bikeclinic Junior Team)

Andrea Freudlová ()

David Bolf (Adastra)

Magdaléna Tvrzníková (Ferrotherm)

Honza Perner ()

Závod žáků do 14 let


Kuba Kec (Kovo Praha)

Kačka Kecová (CK Bítovská)

Eliška Mašková (Velo Akademie Kladno)

Adam Vachuta (SK Velo Praha)

Oliver Bečvář (OVLADEJKOLO - TREK Bikes)

Hugo Hricišin (Bikeranch Team Junior)

Albert Měchura (Kross Bikeranch Team junior )

Michaela Tesařová (Kovo Praha)

Barbora Truhlářová (Bike Ranch Team Junior)

Matěj Bajer (Kross Bikeranch Team Junior)

Matyas Zdrha (Kross BikeRanch Junior team)

Tomáš Pivrnec ()

Štěpán Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Šimon Rychetský (Kross Bikeranch Team Junior)

Bartoloměj Černý (Kross Bikeranch junior team)

Tadeáš Černý (Kross Bikeranch junior team)

Dominik Kameník (Adastra Cycling Team)

Thea Výdová (TOI TOI Slaný)

Lukáš Matějka (SK Velo Praha)

Victoria Chrudimská (Česká Spořitelna)

Václav Naxera (SK Velo Praha)

František Trojan ()

Denis Čermák (ADASTRA Cycling Team)

Jan Novotný (BSK Racing Juniors)

Richard Severyn (EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín)

Marek Lesage (Transbrody)

Kryštof Čermák (SK Velo)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Babeta Sluková (SK VELO PRAHA)

Adam Havlíček (Dukla Praha)

Šimon Strakatý (Dukla Praha)

Jindřich Kohout (Velo Akademie Kladno)

Jan Pecka (SK Velo Praha)

David Freudl (SK Velo Praha)

Jakub Mayer (KC Slavia Praha)

Jonáš Kloubek (Veloakademie Kladno)

Jan Vajsejtl (Bikeclinic Junior team)

Licence UAC


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Pavel Šedivý ()

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

David Šulc (Dexter Cycling )

František Kadleček (bajker.eu)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Lukáš Vejvar (Stark Cycling Team)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

David Šulc (Dexter Cycling)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Michal Vlachovský (Dexter Cycling)

Václav Šuser (BTK Euro Bike Praha)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Kristýna Pejšová (GhostTeam)

Nezařazeno


19. 5. 2019


Liga A


René Zámečník (bajker.eu)

Vojtěch Dobšovič (Kross BikeRanch Team)

Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Daniel Vágner (CykloVape Racing team)

Jakub Šimek (Kross Bikeranch Team)

Jan Bartůnek (Bike for life)

Marek Slavíček (Kross Bikeranch Team )

Adam Lávička (Kross Bikeranch team)

David Šulc (Dexter Cycling)

Jaromír Skála (Mitas Mercedes-Benz Praha Trek)

Pavel Kvítek (KOVO Praha)

Lukáš Kindl (Cycology Bike Culture)

Liga B


Patrik Murcko (Bike Klub Lipa)

Ladislav Trojan ()

Marek Pirzkall (Specialized Europe B.V.)

Jakub Kyndl (Kuba Sport Team)

Jan Piechaczek ()

Jakub Kosina (Enjoy Riding Team)

Daniel Toul (Kovo Praha)

Michael Suzan (Ovladejkolo - Trek Bikes)

Jan Rambousek (Joachym MTB)

Liga C


Petr Rezek (Kona Cycling Point)

Leopold Spáčil (NOVATOP LAPIERRE/ Letovice)

Ondřej Lomický (Fojtík Cycling Club)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Jiří Dušek (Ski a Bike Club Radotin)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Jan Kubát ()

Brian Muck ()

Jan Bednařík (Kross Bikeranch Team)

Igor Beznosov (Benešov)

Ondřej Švec (Dexter Cycling)

Daniel Michl (KOVO Praha)

Filip Dohnal (TJ Kovo Praha)

Ferdinand Dobšovič (Kross Bike Ranch Team)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Matěj Reiser (Kross BikeRanch Team)

Jan Fencl ()

Miroslav Kalina (SPORTICUS team)

Marcel Duchek ()

Marko Machala (Bike klub lipa)

Aleš Zazvonil ()

Daniel Šilhavý (Kovo Praha)

Ondřej Šilhavý (Kovo Praha)

Štěpán Foist (Kovo Praha)

Liga D


Michaela Koktová ()

Květa Popjuková (Radotín)

Tomáš Cibulka ()

Zdeněk Vacek ()

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Pavel Zdrha (Kross Bikeranch team )

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

Radek Žák (SK Kola Víšek)

Vít Černý (Kross Bikeranch Team)

Lenka Švandová (SK Kola Víšek)

Radka Ouhrabková (SPORTICUS team)

Martin Kočka (Unhošť)

Alan Krecar ()

Karel Šíma ()

Martin Štěpánek ()

Matyáš Uldrich (BMX Bohnice)

Markéta Kalinová (SPORTICUS team)

Kristýna Pejšová (Ghost Team)

Luboš Srstka ()

Martin Strakatý ()

Vendula Strakatá ()

Michael Gregor (Ovladejkolo Trek-Bikes)

František Palus (Enjoy Riding Team)

Jan Reiser (Kross Bike Ranch Team)

Oliver Bečvář - Liga D (OVLADEJKOLO - TREK Bikes)

Hugo Hricišin (Kross Bike Ranch Team)

Eliška Zdrhová - Liga D (Kross Bike Ranch Team)

Karolína Zajíčková (Kross Bike Ranch Team)

Matyáš Zdrha (Kross Bike Ranch Team)


Závod odrážedel


Maxim Mareček ()

Sebastien Jáně ()

Veronika Filipová ()

Jan Hýsek ()

Zdeněk Zajíček (Kross Bike Ranch Team)

Emma Šlesingrová ()

Nela Pašková ()

Viktorka Štětková ()

Vojtěch Pokorný ()

Jan Kaván ()

Závod 12" kol


Vilém Kozel (MŠ Kovářská)

Vojtěch Filip ()

Eliška Mohoutová (Buřina racing Team)

Valentýna Pokorná ()

Pavel Pastorčák ()

Viktor Mencl ()

Závod 16" kol


Ellen Maršálová ()

Eva Bednaříková (Kross Bikeranch Team Junior)

Vincent Jáně ()

Filip Baťcha ()

Veronika Vernerová ()

Oskar Kalina (Sporticus Team)

Karel Češpiva ()

Kristýnka Štětková ()

Eliška Kavánová ()

Ema Pastorčáková ()

Závod 20" kol


Oliver Mareček (Kovo Praha)

Johana Čermáková (ADASTRA Cycling Team)

Vít Vágner (Kross Bikeranch Team Junior)

Julie Kozlová (Kross BikeRanch Team)

Adam Bureš ()

Vojtěch Hýsek ()

Hana Šímová ()

Štěpán Krejča ()

Markéta Cibulková ()

Julie Girgalová (Brdští kanci)

Adéla Šlesingrová ()

Matyáš Hrdina (Kross Bikeranch Team)

Kryštof Hlůže (Café Calabrone Cykloservis)

Filip Řezníček (TJ Spoje)

Daniel Bolf ()

Zuzana Češpivová ()

Kristian Nohejl ()

Závod 24" kol


Karla Vachutová (SK Velo Praha)

Natálka Rezková ()

Eliška Zdrhová (Kross BikeRanch Junior team)

Jáchym Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Bára Ouhrabková (Kross Bikeranch Team Junior)

Luna Beltrán ()

Karolína Zajíčková (Kross Bike Ranch Team)

Jonáš Krejča ()

Magdaléna Drbohlavová (Bikeclinic Junior Team)

Andrea Freudlová ()

David Bolf (Adastra)

Závod žáků do 14 let


Kuba Kec (Kovo Praha)

Eliška Mašková (Velo Akademie Kladno)

Oliver Bečvář (OVLADEJKOLO - TREK Bikes)

Veronika Cibulková (Kross bikeranch junoir team)

Hugo Hricišin (Bikeranch Team Junior)

Albert Měchura (Kross Bikeranch Team junior )

Tomáš Janů (Bikeclinic junior team)

Adam Trojan ()

Vojtěch Bednařík (Kross Bikeranch Team Junior)

Lisa Kalinová (Kross BikeRanch Team Junior)

Matyas Zdrha (Kross BikeRanch Junior team)

Štěpán Zazvonil (Velo Akademie Kladno)

Šimon Rychetský (Kross Bikeranch Team Junior)

Vít Ouhrabka (Kross Bikeranch Team Junior)

Dominik Kameník (Adastra Cycling Team)

Victoria Chrudimská (Česká Spořitelna)

Adam Smejkal (Ivar CS Author Team)

Denis Čermák (ADASTRA Cycling Team)

Jan Novotný (BSK Racing Juniors)

Lukáš Klepsa (AC Sparta Praha cycling junior)

Richard Severyn (EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

Michal Bradáč (DUKLA Praha)

Ondřej Ciboch (CK Bítovská)

David Kolář (Adastra)

Marek Lesage (Transbrody)

Anna Kašparová (Kross BikeRanch Team)

Jonáš Blahout ()

Šimon Strakatý ()

Jan Pleskot (Pleskoťata)

Jiří Pleskot (Pleskoťata)

Licence UAC


Luboš Kluch (Kross Bikeranch Team)

Jakub Tamchyna (Stark Cycling Team)

Josef Ptáček (Stark Cycling Team)

Tomáš Švihálek (cyklotrenink.com)

Pavel Šedivý ()

Jitka Pojkarová (Dexter Cycling)

David Šulc (Dexter Cycling )

František Kadleček (bajker.eu)

Václav Zimmel (Dexter Cycling)

Lukáš Vejvar (Stark Cycling Team)

Max Vedral (Bikeclinic junior tým)

David Šulc (Dexter Cycling)

Klotylda Sluková (SL VELO PRAHA)

Michal Vlachovský (Dexter Cycling)

Václav Šuser (BTK Euro Bike Praha)

Josef Macháč (Cyklo team Kolárna)

Kristýna Pejšová (GhostTeam)

Nezařazeno